نکات قبل از خرید و رویه ارسال و مرجوعی

  • نکات قبل از خرید

لطفا توجه داشته باشید که محصول ارسال شده ممکن است با عکس نشان داده شده در اینجا متفاوت باشد. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا توضیحات و تصاویر دقیقی از محصولات خود ارائه دهیم، اما به دلیل عوامل مختلفی، شرکت تولید کننده محصول، در خط تولید جدید تغییراتی در برند و ظاهر و جعبه محصول می دهد، ممکن است محصول واقعی در سری جدید موجودی خود با تصویر نشان داده شده متفاوت باشد. اگر سوال یا ابهامی در مورد محصول دارید، یا می خواهید مطمئن شوید که محصول ارسالی همان محصولی است که در تصویر است لطفا با پشتیبانی در ارتباط باشید.

  • ارسال رایگان

خرید های بالا 500 هزار تومان مشمول ارسال رایگان پستی می شوند

  • نحوه ارسال

ارسال کالا در فروشگاه آیسان الکترونیک از طریق پست پیشتاز انجام میشود که هزینه آن برای تمامی شهرهای کشور مبلغ ۴۰ هزار تومان است که بنا بر فاصله شهر شما از تهران زمان ارسال بین ۲ تا ۴ روز نوسان دارد و مبلغ ارسال ممکن است در آینده تغییر کند. (کالاهایی که قبل از ساعت ۱۰ صبح ثبت سفارش بشوند همان روز و مابقی کالاها فردای آن روز تحویل اداره پست میشود)

برای همشهریان عزیز تهرانی ارسال از طریق پیک هم امکان پذیر است که زمان ارسال بین یک تا پنج ساعت نواسان دارد و هزینه پیک هم بر عهده خود مشتری است.

همچنین ارسال با تیپاکس هم انجام میگردد و هزینه تیپاکس به صورت پیس کرایه درب منزل از شما گرفته میشود که بسته به ابعاد و وزن مرسوله شما هزینه نوسان دارد.

همچنین شما میتوانید اقدام به خرید حضوری کنید ولی حتما از قبل باید هماهنگ شود.

  • نحوه مرجوعی کالا

شما از زمان رسیدن کالا به دستتان ۲ روز مهلت تست کالا را دارید که در صورت معیوب بودن و یا شکستگی میتوانید با هماهنگی با پشتیبانی کالا را به فروشگاه مرجوع کنید و هزینه ارسال هم در این گونه مواقع بر عهده فروشگاه میباشد و بعد از رسیدن کالا به فروشگاه و بررسی متخصصان ما در صورت صحت حرف شما مبلغ کالا به حساب شما عودت داده میشود و یا کالای دیگری برای شما ارسال میگردد.